infolinia: 012 266 43 81

Uroda na wakacje

Wakacje zbliżają się do nas wielkimi krokami.

To już niemal ostatni dzwonek na to, aby zadbać o swój wygląd jeszcze przed wyjściem na plażę, które dla wielu z nas bywa naprawdę stresujące (zwłaszcza gdy mamy nieco nadplanowych fałdek na brzuchu czy cellulitu na udach). Uroda jest jednak na wyciągnięcie ręki!

Wystarczy tylko chcieć coś zmienić, dorzucić do tego trochę silnej woli i działać zamiast tylko mówić! O czym trzeba przy tym pamiętać, pracując nad nią?

Podstawa to oczywiście odpowiednio dobrana dieta. Dzięki niej zyska nasza figura, wygląd i samopoczucie. Latem do naszej dyspozycji jest całe mnóstwo świeżych warzyw i owoców. Niemal wszystkie skuteczne diety bazują właśnie na nich. Wystarczy dołożyć do tego chude mięso, nabiał i nieco zdrowych tłuszczów.

Jeśli wciąż zastanawiasz się, jaka dieta będzie dla Ciebie najlepsza, to właśnie jest gotowa odpowiedź. Uroda wymaga także wsparcia od wewnątrz. Pomogą nam w tym podstawowe suplementy diety wzmacniające skórę, włosy i paznokcie, dostępne w większości aptek i drogerii. Zawarte w nich składniki doskonale uzupełniają działanie kosmetyków i dobrze zbilansowanej diety.

Kosmetyki informacje
Informacje o produktach (kosmetykach i akcesoriach do paznokci) uzyskasz w hurtowni pod numerem: (012)654-26-66.
Szkolenia informacje
Informacje o kursach i szkoleniach uzyskasz kontaktując się z naszą infolinię. Dzwoniąc pod numery: (012)266-43-81 lub 502-560-734
Zobacz także
Przybory do tipsów
 
© Prawa autorskie zastrzeżone. Wykorzystywanie lub powielanie materiałów, grafik, tekstów, zabronione. Tagi. Informacje o Cookies. Kurs manicure i stylizacji paznokci. Uroda. Układanie włosów.