infolinia: 012 266 43 81

Produkty do układania włosów

Układanie włosów w celu uzyskania wspaniałej fryzury to czynność, której wiele kobiet poświęca sporo czasu.

To zadanie ułatwiają im specjalne preparaty do układania włosów, jak lakiery oraz żele do włosów.

Lakier do włosów jest jednym z najczęściej stosowanych rozwiązań. Niestety, choć pomaga on utrwalić misterną fryzurę, nie zawsze korzystnie wpływa na same włosy. Źle dobrany lakier może włosy zniszczyć, zwiększyć ich łamliwość oraz podrażniać skórę. Dlaczego? Należy pamiętać o tym, że lakier do włosów to w gruncie rzeczy nic innego, jak rozcieńczony za pomocą rozpuszczalnika plastik.

W celu utrzymania fryzury skleja on włosy, pokrywając je jednocześnie warstwą szkodliwych, chemicznych składników. Co gorsza – opary unoszące się w powietrzu mogą powodować problemy z układem oddechowym. Dodatkowo lakier może źle wpływać na paznokcie, co jest związane z poprawianiem palcami włosów.

Żele do włosów to z kolei środki składające się albo z plastiku, albo pewnego rodzaju żywicy. Podobnie jak lakiery pomagają ułożyć one fryzurę, jednak odbywa się to kosztem zdrowia włosów.

Wybierając te kosmetyki warto się zastanowić nad tym, czy nie lepiej udać się do fryzjera i tak przyciąć włosy, aby fryzura prezentowała się dobrze bez tych preparatów.

Kosmetyki informacje
Informacje o produktach (kosmetykach i akcesoriach do paznokci) uzyskasz w hurtowni pod numerem: (012)654-26-66.
Szkolenia informacje
Informacje o kursach i szkoleniach uzyskasz kontaktując się z naszą infolinię. Dzwoniąc pod numery: (012)266-43-81 lub 502-560-734
Zobacz także
Przybory do tipsów
 
© Prawa autorskie zastrzeżone. Wykorzystywanie lub powielanie materiałów, grafik, tekstów, zabronione. Tagi. Informacje o Cookies. Kurs manicure i stylizacji paznokci. Uroda. Układanie włosów.